MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsbord 5486334
nr 548 6334
Matsalsbord
barockstil, längd: 128, djup: 75, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:00:51
200 kr
150 kr
250 kr
350 kr